منوی اصلی
صدها چیز برای فروش
کارآموزی فرآورده‌های گوشتی آمل

تعداد صفحات 50
 فهرست-
ضمائمنمودار
 منابع -


برای خرید کلیک کنید
**
فرآورده‌های گوشتی آمل:
شركت فرآورده‌های گوشتی آمل در دی‌ماه 1362 با مجوز وزارت صنایع در شهر آمل تأسیس شد. اكنون این شركت با ظرفیت 17300 تن در سال و در سالن‌هایی با مساحت 12000 مترمربع بزرگ‌ترین واحد تولید كنترل فرآورده‌های گوشتی كشور می‌باشد. تولیدات این شركت در گروههای زیر دسته‌بندی می‌گردد:
1- انواع سوسیس و كالباس از گوشت قرمز، سفید و ماهی
2- به برگر از گوشت قرمز، سفید و ماهی
3- بسته‌بندی و عمل‌آوری گوشت سفید و قرمز
4- تولید غذاهای آماده برای طبخ
استفاده از آخرین تكنولوژی، حضور كارشناسان مجرب شامل: سه دكتر، یك كارشناس ارشد و 17 كارشناس به اضافه تكنسین‌ها و افراد با تجربه را می‌توان از جمله عوامل موفقیت این شركت دانست. تنوع دسته‌بندی و تولید و توجه به كیفیت سبب شد كه این واحد از سوی وزارت بهداشت، انجمن تغذیه‌ی ایران و كنگره‌ی صنایع غذایی به عنوان واحد نمونه شناخته شود و اخیراً هم جایزة بین‌المللی تكنولوژی و كیفیت 2003 از كشور سوئیس به شركت فرآورده‌های گوشتی آمل تعلق گرفت.
برنامه‌های آینده این شركت عبارت است از نصب دستگاههای جدید به منظور تولید محصولات جدید و متنوع، ایجاد سیستم HPCCP, ISQ 9001: 2000 برای تخمین كیفیت و بهداشت و اجرای سیستم KAIZEN برای بهبود مستمر كیفیت، همگام با سطح توقعات مشتری و پاسخگویی به خدمات مصرف‌كنندگان می‌باشند.
ساختمان سلولی گوشت:
همانطور كه می‌دانیم گوشت از مواد اولیه موردنیاز برای صنعت فرآورده‌های گوشتی است نوع و كیفیت گوشت مصرفی در این صنعت مهم شمرده می‌شود و برای اینكه بتوانیم گوشت مرغوب را از گوشت فاسد و یا فرآیند شده نامطلوب تشخیص بدهیم و تفاوت آنها را بیابیم لازم است از ساختمان گوشت اطلاعات كافی داشته باشیم اساس ساختمان گوشت را عضلات استخوان‌بندی و همچنین به مقدار كم عضله صاف نیز در گوشت وجود دارد همچنین انواع بافت پیوندی از قبیل بافت چربی، استخوان، غضروفی و پوشش‌هایی از نوع همین بافت در ساختمان گوشت وجود دارد نحوه تركیب آنها ویژگیهای كمی و كیفی گوشت را تعیین می‌كند. بنابراین گوشت مجموعه‌ایست از بافتهای عضلانی، چربی، استخوانی كه پس از كشتار، خونگیری، تخلیه اندام‌های اندرونی از دام كشتار شده به دست می‌آید البته در این مجموعه می‌بایست بافت پوششی و بافت عصبی را نیز در نظر گرفت.
ماهیچه‌های صاف در ساختمان بخش پایینی لوله مری و معده‌ها و روده‌ها طحال و غدد لنفاوی و سرخرگها و پوست بدن مشاهده می‌شوند.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic