مجموعه کتاب شماره 13 شامل آثار : دزموند موریس (سرشت شادی، باغ وحش انسانی، میمون برهنه، رفتار شناسی تماس دفتر اول)؛ جان الدر (تاریخ میسیون آمریکا)؛ عنایت اله رضا(آذربایجان از کهن ‌ترین ایام تا امروز)؛ رابرت کیوساکی (پدر پولدار، پدر بی پول)

 تعداد کتاب 7 کتاب
 نوع فایل PDF 
 حجم فایل  32 مگابایت

برای خرید کلیک کنید
**
توضیحات مختصر در مورد تمام نویسندگان این مجموعه در زیر بیان شده است

کتاب سرشت شادی اثر دزموند موریس کتاب باغ وحش انسانی کتاب میمون برهنه کتاب رفتارشناسی تماس 
دزموند جان موریس (به انگلیسی: Desmond Morris) متولد ۲۴ ژانویه ۱۹۲۸ در پورتون شمال ویلتشایر، یک جانورشناس، رفتارشناس و همچنین انسان‌شناس محبوب بریتانیایی است.
او همچنین به عنوان یک نقاش سوررئالیست، مجری تلویزیونی و نویسنده‌ای محبوب شناخته می‌ شود.
او یک زیست شناس معروف است که کتاب میمون برهنه اش سر و صدای زیادی کرده و معروف ترین کتابش می باشد. کتاب های او معمولا در مورد زیست انسانی است و به نقد انسان ها می پردازد . و علل وجودی انسان را مورد بررسی قرار می دهد.
برخی از کتاب های او در ایران مجوز پخش نگرفته اند و به همین دلیل مجبور خواهید بود از نسخه های اصلی آن استفاده نمایید.

+++++++++++++++++++++
کتاب تاریخ میسیون آمریکایی
درباره نویسنده کتاب تاریخ میسیون آمریکایی در ایران بیشتر بدانیم:
در نخستین روز های تاریخ ایالت متحده آمریکا ، نظر کلیساها آن کشور بحدی با امور و مسائل داخلی آمریکا معطوف بود که توجهی به کشورهای دیگر نداشتند.
این کلیساها از هر طرف بوسیله بومیان آمریکا محصور بودند.
خلاصه ی کتاب
شروع فعالیت ماسونری موجود است و بسیار باریک می باشد. ولی وضع اصفهان اراین حیث بنیمه های شب مظلم شباهت دارد.
با وجود این چنان که در فصل های آینده خواهیم دید خداوند دریچه ای برای شروع خدمات میسونری در میان نستوری های ایران باز کرد.
ایران مناسبات سیاسی نداشت و قریب پنجاه سال طول کشید تا از طرف دولت آمریکا وزیر مختاری به ایران فرستاده شد.

+++++++++++++++++++++
کتاب آذربایجان از کهن ‌ترین ایام تا امروز
درباره کتاب آذربایجان از کهن ‌ترین ایام تا امروز بیشتر بدانیم :
کتاب فوق ماه ژوئن سال 1918 سران حزب مساوات ، دولتی در قفقاز پدید آوردند و نام بخشی از سرزمین مذکور را که بر آن فرمان می راندند ، جمهوری آذربایجان نامیدند.
حزب مساوات که عنوان اصلی آن ، حزب دموکراتیک اسلامی مساوات بود به سال 1911 میلادی در شهر باکو تاسیس یافت.
هدف این حزب ایجاد کشوری اسلامی بزرگ و واحد تحت رهبری ترکان آسیای صغیر بود. 
حذب مذکور که از سیاست پان تور کیستها پیروی می کرد و طرفدار وحدت همه ی ترک زبانان جهان در ملتی واحد بود. 
درباره نویسنده کتاب آذربایجان از کهن ‌ترین ایام تا امروز بیشتر بدانیم:
عنایت‌الله رضا (۲۸ خرداد ۱۲۹۹ در رشت – ۲۰ تیر ۱۳۸۹)
فلسفه‌دان، نویسنده و مترجم و محقق تاریخ و جغرافیای تاریخی ایرانی بود. او برادر فضل‌الله رضا بود. وی در سال ۱۳۸۹ در سن ۹۰ سالگی درگذشت. عنایت‌الله رضا در ۲۸ خرداد ۱۲۹۹ در رشت در خانواده‌ای روحانی که از دیرباز در گیلان صاحب نفوذ بودند متولد گردید. نام خانوادگی او منسوب به حاجی آقا رضاست که از مجتهدان گیلان بوده‌است.
اجداد او، پدر و پدربزرگ همه از مراجع گیلان بودند. هنگام تولد او زمانی بود که روس‌ها قیام جنگل را تحت فشار قرار داده بودند
و میرزا کوچک‌خان به کوهستان پناهنده شده بود. خانواده او که از میرزا حمایت می‌کرد ناچار شدند به دلیل ورود نیروهای بلشویک شوروی به گیلان، آنجا را ترک کنند. او کودکی چهل‌روزه بود که خانواده به تهران نقل مکان کردند. مدتی در تهران اقامت داشتند و بعد از پایان ماجرا به رشت برگشتند.

+++++++++++++++++++++
کتاب پدر پولدار پر بی پول
درباره نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول بیشتر بدانیم:
رابرت تورو کیوساکی، رابرت (زاده ۸ آوریل ۱۹۴۷) سرمایه‌گذار و نویسنده کتاب 4 راه پول سازی است.
همچنین کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار نیز که در واقع، ادامه مباحث کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول می‌باشد، از آثار اوست. رابرت کیوساکی یک اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه اقتصادی در دنیاست.
وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده‌است.
میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌کننده‌ای در جهان دست یابند.
از جمله ویژگی‌های بارز تفکرات و نظریات کیوساکی می‌توان به کاربردی بودن آنها و ارتباط فوق‌العاده این نظریات با زندگی واقعی افراد جامعه است.
شاخص‌های متعدد رابرت کیوساکی و کتاب‌های پر فروش وی توانسته‌است تحسین بزرگانی چون آنتی رابینز و دونالد ترامپ را برانگیزد.
در قسمتی از این کتاب میخوانیم:
یکی از پدرانم، برای به‌دست‌آوردن چند دلار جان می‌کند و دیگری مشت مشت پول درمی‌آورد. یکی از پدرانم به من یاد می‌داد که سوابق تحصیلی و کارم را چه‌طور بنویسم که بتوانم شغل خوبی به دست آورم و دیگری به من می‌آموخت که چه طور طرح‌های قوی مالی و بازرگانی را خلق کنم تا بتوانم برای دیگران شغل ایجاد کنم.
فرزند دو پدر قوی‌بودن این امکان را برای من فراهم آورد تا با مقایسه آرای آن‌ها با یک‌دیگر، تأثیر تفکرات‌شان را بر زندگی‌شان بررسی کنم، در این جریان فهمیدم که انسان‌ها زندگی‌شان را براساس افکارشان تنظیم می‌کنند.
پدر بی پولم دائماً می‌گفت: من هیچ وقت پولدار نمی‌شوم و این پیشگویی واقعیت یافت، ولی پدر پولدارم معتقد بود که آدم پولداری‌ست، حتی یک بار پس از ورشکسته‌گی که افسرده اش کرده بود، باز ادعا کرد آدم ثروتمندی است و می‌گفت بین فقیر بودن و ورشکسته‌بودن،
یک اختلاف بزرگ است و آن این که ورشکسته‌گی موقتی، ولی فقر دائمی است و بالاخره پیام اصلی كتاب این است: “برای پول كار نكنید، بگذارید پول برایتان كار كند.”

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات