14. مجموعه کتاب شماره 14 شامل آثار : رومن گاری (خداحافظ گری کوپر، ستاره بازان، تربیت اروپایی، لیدی ال، مردی با کبوتر، ریشه های آسمان، زندگی در پیش رو، رختکن بزرگ، سگ سفید، میعاد در سپیده دم)

 تعداد کتاب 10 کتاب
 نوع فایل PDF 
 حجم فایل  61 مگابایت

برای خرید کلیک کنید
**
توضیحات مختصر در مورد تمام نویسندگان این مجموعه در زیر بیان شده است

کتاب خداحافظ گاری کوپر کتاب ستاره بازان کتاب تربیت اروپایی کتاب مردی با کبوتر کتاب لیدی ال کتاب زندگی در پیش رو کتاب ریشه های آسمان  کتاب رختکن بزرگ کتاب میعاد در سپیده دم

رومن گاری (به فرانسوی: Romain Gary)
(زاده ۸ مه ۱۹۱۴ – درگذشته ۲ دسامبر ۱۹۸۰) نویسنده، فیلم‌نامه‌نویس، کارگردان، خلبان در جنگ جهانی دوم و دیپلمات فرانسوی بود.
رومن گاری با نام اصلی رومن کاتسِف (Roman Kacew) در ۸ مه ۱۹۱۴ میلادی در شهر ویلنا (اکنون: ویلنیوس، واقع در لیتوانی) در خانواده‌ای یهودی به دنیا آمد.
پدرش آری-لیب کاسو کمی بعد در ۱۹۲۵ میلادی خانواده را رها کرد و به ازدواج مجدد دست زد. از این هنگام او با مادرش، نینا اوزینسکی (کاسو)، زندگی می‌کرد، ابتدا در ویلنا و سپس در ورشوی لهستان. در سال ۱۹۲۸ میلادی، رومن چهارده ساله به همراه مادرش به شهر نیس در کشور فرانسه رفتند. 
رومن سرگذشت سه دههٔ نخست زندگی‌اش را در کتاب میعاد در سپیده دم (La promesse de l’aube ،1960) نوشته‌است. رومن گاری، با نام اصلی رومن کاتسف، در سال ۱۹۱۴ در مسکو متولد شد. فقیر، کمی قزاق، کمی تارتار با نژاد جهود در چهارده‌سالگی پا به فرانسه گذاشت
و با مادرش در نیس مقیم شد. بعد از پایان تحصیلات در رشته‌ی حقوق، به خدمتِ نیروی هوایی درآمد و در سال ۱۹۴۰ به ژنرال دوگل پیوست. رمان اولش، تربیت اروپایی، در سال ۱۹۴۵ با موفقیت بسیار روبه‌رو شد و نویدِ نویسنده‌ای را داد با سبکی شاعرانه و درعین‌حال پُر‌فراز‌و‌نشیب.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic